Enne juuste värvimist

Juuste värvimine on juuksuri-salongi aeganõudvaim ja tihti ka  keerukaim protsess. Kirjutame  seitsmest   asjast,  mida peaksid  teadma  enne juuste värvimist, et   muuta   salongi külastus   mugavamaks   ning tagada  meelepärane  ja soovitud tulemus.


1. LEIA SOOVITUD VÄRVITOONIST PAAR PILTI
Kui tuled salongi esmakordselt värvima või  soovid  muudatusi,  tee  enne väike kodutöö  Pinterestis   või     Instagramis. Otsi  kuni   kaks  pilti   soovitud     värvi-tooniga ning näita neid oma juuksurile, et olla oma soovides konkreetne. Fotod aitavad  juuksuril  Sinu  soovi   paremini mõista ja   õige   tooniga  lõpptulemust saavutada.

2. KUULA OMA JUUKSURI SOOVITUSI
Konsulteeri oma  juuksuriga, milline on parim   lahendus   soovitud     tulemuse saavutamiseks. Näiteks, ei  sobi   kõigile nahatoonidele    kõik  värvid  –   juuksur aitab  leida  Sinu   jumele  parima värvitooni. Samuti  on  keerukas    tumedate juuste  plaatinablondiks  värvimine, see  võib   võtta  rohkem  aega    kui    üks värvimis-kord. Professionaalne   juuksur teab  ning  selgitab  kliendile:   milliseid   tehnikaid   tuleb    kasutada,  milline on värvi  mõju   juukse   struktuurile,   mitu   korda  tuleb  värviprotsessi       soovitud tulemuse  saavutamiseks  korrata, milline peaks   olema  kodune  hooldus, et  tagada  värvi pikaajaline kirgas püsivus, jne.

3. TULE EELMISEL PÄEVAL PESTUD JUUSTEGA
Kui Sul on tundlik  peanahk  ning pesed hommikul enne juuksurisse   tulekut  juukseid,    võib     värvimisprotsess ärritada    peanahka. Parim lahendus  on   tulla   eelmisel päeval   pestud    juustega   ning mitte liigselt viimistlus -vahendeid   juustesse   kanda.   Kui    juuksevärv  nõuab puhastele juustele kandmist,  teostab juuksur värvieelse hoolduse salongis ja kannab seejärel juustele värvi.

4. VALI MUGAV JA ENDLE OMANE RIIETUS
Riietus on üks eneseväljenduse viise ja annab juuksurile, kui  juuksestilistile,   aimu   milline  toon  on   parim Sinu isikupäraga  harmoneeruma.   Samuti   tuleks    salongi-külastusel mõelda ka  riietuse praktilisusele  ning valida pluus, kampsun,  sviiter  või   kleit, mis ei kata kaela. See tagab hea ligipääsu kuklajuustevärvimiseks.

5. LÜKKA ŠAMPOONIPESU EDASI
Peale värvimist ja esmast  pesu   ürita juuksepesu lükata nii  kaugele  kui   võimalik.  See  aitab    värvil   kinnituda juustele ning   juuksed  püsivad kauem soovitud toonis.Kui tunned, et juuksed on vajavad pesu, kasuta värskendavaid kuivšampoone.

6. KASUTA VÄRVIKAITSEGA HOOLDUS- JA VIIMISTLUSTOOTEID
Kui pesed  juukseid, kasuta värvikaitsega  šampoone ja palsameid, mis aitavad kaitsta värvi kulumise eest.

7. PÄIKESELISEL SUVEL KASUTA VÄRVI PÜSIMISEKS UV-KAITSEGA TOOTEID
Liiga  palju  UV-kiirgust   muudab juuksevärvi tuhmimaks ning värv kulub juustelt kiiremini.


Soovid teada mida põnevat iga kuu meie ajakirjas kajastatakse, liitu uudiskirjaga!

Täname, et liitusite uudiskrjaga!


Erinevad vannitoa lahendused

Valge vannituba, mille keskmeks musta värvi vann. Vanni kohale paigaldatud lihtne riiul. Põrand jäetud naturaalset puidu tooni. Hubasust lisavad vannitoavaip ja rätikud vanni serval.

Maakodu interjööri sobivad lauad

Mõned lauad on säilinud lausa põlvest-põlve, kindlasti tasub seda teed jätkata:)

Tapeediga vannitoad

Tänapäeval on võimalik oma vannitoa interjööris kasutada ka osaliselt tapeeti, mis annab vannitoale kauni omapärase ilme.

Rabarberikook

Mis saab olla parim, kui üks maitsev rabarberikook

07 Mai 2017
Muskaatkõrvitsa-püreesupp

Muskaatkõrvitsa-püreesupp

26 Jan 2017
Soovid teada mida põnevat iga kuu meie ajakirjas kajastatakse, liitu uudiskirjaga!

Täname, et liitusite uudiskrjaga!
KONTAKT

Romantilinekodu OÜ
Telefon: +  (372) 56 06 38 95
Email: romantilinekodu@gmail.com