Noore pere põhjamaine kodu kortermajas, mis ehitatud aastal 1925.
Kes elavad: Korterisse mahuvad kenasti ära 4 pereliiget koos lemmiklooma-kassiga.
Suurus: 105m2
2005a renoveeriti maja täielikult ja moodustati uued ja suuremad korterid, varasema 12 korteri asemel 7, sealhulgas ehitati täielikult välja katusealune osa, mis on kasutusel vaid selle korteri kasutuses.
Korteri pinna suurus on kirjas küll 105m2 kuid kuna katuse all läheb kasuliku pinnana arvesse alates kõrgusest 1,6m, siis reaalselt on põrandapinda hoopis ca 120 m2.
Korteris on 3 tuba-kaks magamistuba, elutuba, vannituba, eraldi wc ja avatud köök koos söögitoa osaga.
2005 aastal kui tehti remonti võttis perekond endale lisakäeks sisekujundaja. 9a hiljem tundis perekond, et sooviks korterisse rohkem loomulikku valgust ja nii taotlesid nad luba nelja katuseakna paigaldamiseks (varem oli 6 vintskappi ja 1 väiksem aken otsaseinas). Siis otsustati ka sisekujundus heledamaks muuta. Kuna juba varasemalt oli perele silma jäänud põhjamaine skandinaavia heledate toonide värvimäng, hakati seda ka realiseerima.
Valge põranda idee said nad sisekujundajalt , kes aitas neid ka hiljem sisekujundusdetailide ostmisel, suunates neid õigeid otsuseid tegema.
Idee valgest põrandast tundus pererahvale agul hirmutav ja ootamatu, kuid julgel sammul otsustati "miks mitte". Ka nüüd aastaid hiljem on pererahva sõnul antud otsus end täielikult õigustanud ja nad ei ole hetkekski oma otsust kahetsenud.
Lisaks sisekujundaja abile leidsid nad ideid nii interneti avarustest kui ajakirjadest kuid lõpliku otsuse langetasid nad siiski ise.
Peale interjööri lahenduste osteti mõned esemed (nt elutoa kummut, esiku kapp)vanakraamipoest, mida ka ise uuendati (maha lihviti vana värv ja peale pandi uus peits/värv). Ülejäänud mööbel lasti teha eritellimusel ja mõned detailid Ikeast-, kus müüakse palju skandinaavia stiilis mööblit, mis pererahva sõnul on kvaliteetselt vastu pidanud.

Tekst: Romantiline KODU
Fotode autor: Gerry SulpKõigile neile, kes nüüd nendest fotodest lummatud ja otsimas just Tartus oma armast pesa, just teile- hetkel on see armas perekond pannud pere juurdekasvu tõttu oma korteri müüki ja neil kellel soovi on võimalus antud korterit ka lähemalt uurida, et see endale soetada.
Kuid kui ka keegi sooviks nende korterit laste täiskasvanuks saamiseni üürida, siis nad ei müükski seda korterit, sest nende jaoks on see siiani väga armas, ja ka piirkond meeldib neile väga. "Supilinn on Tartu parim linnaosa" just nii lausub lõpetuseks perekond oma kodukohast.

Korteri müügikuulutuse leiab siit: http://www.uusmaa.ee
Tekst: Romantiline KODU
Fotode autor: Gerry Sulp
Soovid teada mida põnevat iga kuu meie ajakirjas kajastatakse, liitu uudiskirjaga!

Täname, et liitusite uudiskrjaga!

VAATA VEEL IDEID AJAKIRJAS!

Telliskivist sein köögis

Kuidas meeldib?

Mängime poodi

Kõik lapsed ei pruugi tahta kööginurka, mõni neist tahaks mängida…

Lopsakad huuled

Hetkel on väga populaarseks muutunud täidlased huuled.

Võõrasema ehk aedkannike

Suvelill, millel on palju erinevaid värve. Õied on kas efektselt…

KONTAKT
Romantilinekodu OÜ
Telefon: +  (372) 56 06 38 95
Email: romantilinekodu@gmail.com

Meile saab kirjutada

LIITU UUDISKIRJAGA