Minu lapsepõlvekodu  oli Lillekülas,  tänase  Kristiine  keskuse  vastas olevas majas.
Elasime 2-toalises korteris. Mäletan,et meil oli väga suuremustriline  tapeet  seinas. Tänapäeva  mõistes antiikne. Mööbel oli toonase  moe  järgi - kirju  diivan  ja  kaks  tugitooli   puust   käsipuudega.  Hästi on meeles  ka pitslinikutega  kaetud  ümmargune  laud. Mingil  ajal oli meil ka harmoonium,mis asendas klaverit. Harmoonium oli meile õega  mõlemile  üks põnev "Mänguriist", selle  taga  tehti  ikka  pilti  ka. (Mis on Harmoonium?- Harmoonium on pneumaatiline klahvpill) Mis puudutab tänapäevast interjööri, siis meeldib mulle interjööris siduda uut ja vana. Olen läb i mitme  kodu vedanud ühte lillepostamenti ja samuti üht Merivälja vanaema kella, mis ka hetkel kamina peal au sees,kuigi enam ei tööta. Mida ma eriti  ei  armasta  on  tänane  funktsionalistlik  mööbel. Pigem  sobib  mulle selline inglise stiilis, suurte pehmete   tugitoolidega   elutoa   mööbel  ja  kindlasti ka raskest puidust   suur söögilaud, kuhu mahub korraga istuma kogu mu pere. Oma kodu olen sisustanud ikka oma maitse ja oma "trendi" järgi.
Selline on minu meenutus lapsepõlvest ja minu maitse kodu interjöörist.

Kõigile neile, kes nüüd nendest fotodest lummatud ja otsimas just Tartus oma armast pesa, just teile- hetkel on see armas perekond pannud pere juurdekasvu tõttu oma korteri müüki ja neil kellel soovi on võimalus antud korterit ka lähemalt uurida, et see endale soetada.
Kuid kui ka keegi sooviks nende korterit laste täiskasvanuks saamiseni üürida, siis nad ei müükski seda korterit, sest nende jaoks on see siiani väga armas, ja ka piirkond meeldib neile väga. "Supilinn on Tartu parim linnaosa" just nii lausub lõpetuseks perekond oma kodukohast.

Korteri müügikuulutuse leiab siit: http://www.uusmaa.ee
Tekst: Romantiline KODU
Fotode autor: Gerry Sulp
Soovid teada mida põnevat iga kuu meie ajakirjas kajastatakse, liitu uudiskirjaga!

Täname, et liitusite uudiskrjaga!

VAATA VEEL IDEID AJAKIRJAS!

Telliskivist sein köögis

Kuidas meeldib?

Mängime poodi

Kõik lapsed ei pruugi tahta kööginurka, mõni neist tahaks mängida…

Lopsakad huuled

Hetkel on väga populaarseks muutunud täidlased huuled.

Võõrasema ehk aedkannike

Suvelill, millel on palju erinevaid värve. Õied on kas efektselt…

KONTAKT
Romantilinekodu OÜ
Telefon: +  (372) 56 06 38 95
Email: romantilinekodu@gmail.com

Meile saab kirjutada

LIITU UUDISKIRJAGA